Yatırımcı olmak İster misiniz?
Bayilik Sistemimiz

O Pilav Yatırımcılarına Kazandırmaya Devam Ediyor....

Goo Smart Yatırım Pazarlama A.Ş. olarak yenilenen kurumsal kimliği ve bayilik sistemiyle O Pilav markası altında kazanç elde etmek isteyen yeni girişimcilere ve mevcut işletme sahiplerini franchise yapımıza katılmaya davet ediyoruz.

Bu kapsamda yatırımcılara 4 farklı yapıda bayilik modeli sunuyoruz.

Dijital Menü Bayiliği

Dijital Menü Bayiliği

Bu bayilik tipi, herhangi bir ek masrafa girmeden hayata geçirebileceğiniz bir iş fikridir. Dijital bayilik işini hayata geçirebilmemiz için, Yemek Sepeti ve Getir gibi Türkiye'nin en çok kullanılan dijital yemek sipariş platformlarında yer alan üyeliğinize çok talep gören kolayca hazırlanabilen O Pilav menüsünü eklemeniz yeterli.

Oldukça geniş bir menü içeriğine sahip olan sistemimizde yer alan tüm ürünleri en fazla 15 dakika içerisinde hazırlanabilecek şekilde tasarladık.Bu kapsamda ürünlerimizi hazırlamak için gerekli tarifleri sizinle paylaşıyoruz.

İşletme İçi Corner Bayilik

İşletme İçi Corner Bayilik

Cadde üzerinde geniş cepheli bir iş yeriniz mi var ? Mobilya, beyaz eşya veya tekstil konularında faaliyet göstermeniz farketmez. Ayıracağınız 3 metre cephe 9 m2 alan size tahmin edemeyeceğiniz cirolar karlar sağlayabilir.

Bunun nasıl gereç olabileceği hakkında bizim görüşlerimizi alabilir tecrübelerimizden faydalanabilirsiniz. İşletme içi corner bayilik işini hayata geçirebilmemiz için mevcut durumda bir işyeriniz olmasına gerek yok fikri benimsedi iseniz doğru lokasyonda uygun bir yer seçerek yeni yatırımınız için biz size yardımcı olabiliriz.

Mevcut durumda bir gıda işi yapıyorsanız bu bir kafe olabilir veya daha büyük alanda restoran olabilir, yine bu durumda işyerinizin bir köşesinde 9 m2 alanda opilav kurumsal görseli ve unsurları ile işletme içi corner bayilik iş fikrini hayata geçirebilirsiniz.

O Pilav Konsept Bayiliği

O Pilav Konsept Bayiliği

Bu bayilik tipi, 30 ila 50 m2 aralığında şehrin ihtiyaç duyulan hareketli noktalarında ana artel ve üniversite kampüslerinde avm'lerde açılan opilav ürün ve hizmetlerini tam olarak icra eden şübeleri içerir.

Bu konsept aynı zamanda avm'lerde işletme açılmasını da kapsar. Yatırım bedelleri şehre bölgeye ve açılacak dükkanın m2 sine göre farklılık gösterir .

Bölge Bayiliği

Bölge Bayiliği

Bu bayilik tipi, öncesinde veya aktif ticari geçmişinde distrübütör hizmetleri vermiş piyasada bölge ve bayilik çalışması yapmış kişilere verebileceğimiz bayilik tipidir.

Yatırımcıya bu kapsamda bölgesinde kazınım sağlayacağı bayiliklerin verilir ve ürün tedariği denetimi gibi farklı kalemlerden gelir sağlıyacağı bir model ortaya çıkar. Bölgelerin sınırları gelen talepler doğrultusunda belirlenir ve buna göre fiyatlandırılır.

Ayrıca ilerleyen dönemlerde bölge müdürlükleri oluşturmak içinde başvuruları kabul edeceğiz.

Yukarıda bahsettiğimiz bayilik yapılarının içerisinde en dikkat çekeni kuşkusuz hem yeni trendlere uygun olması hem de yatırım bütçesi gerektirmemesi ile dijital menü bayiliğidir.

Bu bayilik yapısı mevcut durumda yiyecek içecek sektöründe faaliyet gösteren işletmelere , hiç bir ek zahmet ve masrafa girmeden müşterilerine dijital yemek sipariş platformlarında daha zengin menü sunarak daha çok satış yapma imkanı veriyor.

Bayi Olmak İçin Ne Yapmalısınız ?

1Web Sitemizden Başvuru Yapın

SİZ DE BAŞVURUN

2Arkadaşlarımız Sizi Arasın

DİJİTAL BAYİLİĞİ İNCELEYİN

3Bayilik Sözleşmesini İmzalayın

SÖZLEŞMEYİ İNCELEYİN

4Bayilik Kurulumu Gerçekleştirilsin

HAKKIMIZDA BİLGİ ALIN

SIKÇA SORULAN SORULAR

O pilav 2011 yılından itibaren gıda alanında faaliyet gösteren ülke genelinde vermiş olduğu franchiselar ile markasını büyütüp genişleten sektörün öncüsü anonim şirkettir Türkiye ekonamisini kazandırğımız plavcı konsepti ile 100 lerce işletme açılmış 100 lerce kişi sektörde istihdam sağlamıştır.
Bayi kazancı genel olarak sipariş verilen ürün tutarının net  %30'udur. Hesaplama bu şekildedir  :  % 35 ürün maliyeti + % 35 kurye maliyeti + %30 bayi kar marjı Örnek : 1 günde toplam 1.000 tl lik sipariş geldi Ürün maliyetine siz katlandığınız için bu gün siparişi için sizin hesabınızna geçicek tutar Ürün maliyeti (350 tl) + bayi kar marjı (300 tl) = 650 TL hesabınıza geçicek tutar ortalama 100 sipariş alan bir işletme 10-10-2023 tarihi itibari ile kişi başı 100 tl adisyon olduğunda 10000 tl 200 kişye serviz verdiğinde 20 000 tl cira yapıcaktır. buda aylık 600 000 cira 180 bin tl net gelir demektir.
Pandemi şartları ile değişen dijital yaşam ve ticaret şekline sektördeki gıda firmalarının uyum sağlaması ve mevcut gelirlerini arttırması amacı ile oluşturulan iş modelidir Mevcutta gıda işletmesi olanlar sermayesi uygun olan herkes dijital menü bayiliği alabilir .
Pilav olsun et olsun diğer ürünler olsun o pilavın kullandığı markalar bellidir ürünlerin tüm Türkiyede aynı adı vermesi amacıyla belirlenen markaların kullanılması zorunludur tüm belirlenen ürün markalarını ister çevrenizden isterseniz opilav bayi ürünleri sitemizden sipariş verebilirsiniz siparişiniz o pilav merkez tarafından veya tedarikçileri tarafından size sağlanacaktır.
Dijital menü bayiliğini Mevcut gıda işletmesi ( cafe-restorant-büfe-çiğ köfteci-kantin) ve benzeri gıda ürünü satan işletmeler bayiliğimizi alabilir .Buda 189000 +kdv olup + makina parkıve kurumsalların uygulamasıdır +10000 $ +kdv isim hakkı ve sistem bedelidir. Mevcutta işletmesi olmayan adaylar isterlerse konsept mağza başvurusu yaparak kurumsal bir o pilav işletmesine sahip olabilir. Bunun bütcesi 349000 +kdv tldir. 10 000 dolar franchise hakkını pandemi sürecinde yara alan gıda sektörünü desteklemek amacı ile 2. bir karara kadar almamaya karar verdik. Adaylar bunu fırsat olarak kullanabilir.
O pilav ürünleri her kesim tarafından tercih edilen bütçe dostu sağlıklı menüleriyle tüm yaş gruplarına ve damak tadına hitap eden ürünlerdir Menü ve ürünlerimizi www.opilav.com  adresimisizden detaylı inceleyebilirsiniz
- O pilav yaptığı anlaşmalar ve reklamlar ile bayilerine bölgesinde hiç tanımadığı kişi ve kurumlardan sipariş gelmesini sağlar ,sipariş hazırlandıktan sonra ürünü teslim edicek kurye hizmetinide verir yani o pilav zengin ve herkes tarafından tercih edilen ürünleri sayesinde sipariş alır bu siparişin kurye ile müşteriye ulaşmasını sağlayarak size yeni müşteriler kazandırır kurye elemanınız olmadan siparişin müşteriye ulaşmasını sağlar
FAYDA  = HERKES TARAFINDAN BEĞENİLEN ÜRÜNLER  + YENİ VE DEVAMLI MÜŞTERİ SİPARİŞİ  + KURYE DAĞITIM  HİZMETİ  =  DEVAMLI KOLAY KAZANÇ
A- Müşteri siparişi (O PİLAV) yemek sepeti,trendyol,getir,migros sanal ve kuryeleri aracılığı ile sipariş alınır. B-Sipariş edilen menü veya ürünün hazırlanması (SİZ) C-Hazırlanan ürünün  motokurye ile müşteriye ulaşması  (O PİLAV ) ve anlaşmalı tedarikciler
Bu sistemde bayimize düşen görev O PİLAV Kurumsalları ve ilkelerini uygulamak koşulsuz müşteri memnuniyeti çerçevesinde ürünleri müşterisine sunmak servis yapmaktır.
Bu konuyla ilgili 2 yöntem bulunmaktadır Opilav Otomatik yemek yapım robotu ile :Bilgisayar destekli yeni nesil çok fonksiyonlu robotlarımızla hep aynı lezzette dumanı üstünde tüten lezzetleri müşterinize sunarsınız ,robotumuz ürünlerin gramajını doğramasını karıştırmasını ve pişirme süresini kendisi ayarlar size düşen tek görev robotun içersine pişecek ürünleri atmak olacaktır Bu robotumuz o pilav ürünleri hariç yaklaşık bin adete yakın yemek yapabilen alman menşeili bir üründür ,bu ürüne sahip olmak için opilav işletmesi olmanız yeterlidir ,makinayı aldıktan sonra kurulum ve eğitim hizmet bizim tarafımızdan verlecektir
Kazançlarınız cari durumuna göre hesabınıza ayda 4 kere her cuma olmak üzre aktarılır Bayi talep ettiğinde hizmet bedeli kesintisi ile erken aktarılabilir.
Ürünlermiz 7 den 70 e herkesin sevdiği her kesimin damak tadına uyan sağlıklı bütçeye uygun ürünlerdir.11 yıllık tecrübemiz ve bu zamana kadar şubelerimizin aldığı sipariş ortalamasını baz aldığımızda yaptığımız reklamlar yemeksepeti-getir-trendyol anlaşalarımız ile bayilerimiz başlangıç aşamasında günlük en az 100 ile 200 adet sipariş almaktadır,ana yemek+içeçek+tatlı olarak sipariş verilen ürünlerde ortalama 100 tl lik sipariş tutarı vardır en az günlük 200 adet sipariş aldığımızda kazancınız aşağıdaki gibidir Örnek kazanç 10-10-2025 tarihi itibari ile Sipariş tutarı 100 TL +GÜNLÜK 200 ADET SİPARİŞ =20000TL GÜNLÜK SİPARİŞ CİROSU 20000 TL * AYLIK CİRO 30 GÜN =600.000 TL AYLIK TAHMİNİ CİRO : 600.000
AYLIK NET KAZANCINIZ %30  :  180000 TL
O pilav bayilik bedeli -marka medeli- cirodan pay bedeli almaz O pilav bayisinden reklam bedeli genel sistem işleyiş hizmeti  olarak aylık 2500 TL artı kdv sistem bedeli alır her ay başında bu bedel bayiye fatura edilir tahsilatı yapılır Geçiken ödemelerde %5 fark alma hakkı saklıdır.
Biz o pilav olarak 11 senelik tecrübemiz ile geliştirdiğimiz tecrübemizi bilgimizi markamızı ürünlerimizi sizinle paylaşmaktan büyük mutluluk duyacağız sektörün öncüsü olarak başladığımız iş modelimizin her kesime uygun ve sağlıklı nefis tatlar içermesi bizim en büyük avantajımızdır

BİZE ULAŞIN

Aşağıdaki form veya iletişim bilgileri ile bize ulaşabilirsiniz

AnasayfaHakkımızdaHızlı MenüTelefonWhatsapp
HIZLI MENÜ
Bayilik SistemimizBayilik SistemimizDijital Bayilik Nedir ?Dijital Bayilik Nedir ?Bayilik BaşvurusuBayilik BaşvurusuBayilik SözleşmesiBayilik SözleşmesiSorular CevaplarSorular Cevaplarİletişimİletişim
Whatsapp Bayilik Danışma Hattı
Bayilik şartları ile ilgili merak ettiklerinizi bize buradan 09:00 - 18:00 saatleri arasında danışabilirsiniz.
Whatsapp Danışma Hattı